Вівторок, 23 жовтня 2018

Новини і події

Режим роботи

Понеділок - п'ятниця
з 09:00 до 20:00;
субота, неділя -
з 10:00 до 18:00.
Четверта п'ятниця
кожного місяця –
санітарний день
(бібліотека не обслуговує користувачів).

Прес-анонс

 

НАЦІОНАЛЬНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ ІМЕНІ ЯРОСЛАВА МУДРОГО

 

Засідання клубу «Бібліотека і Місто».

Презентація книги Ірини Малакової

«Тысяча лет от предков до потомков». –

Київ : Мистецтво, 2018.

 

image

23 жовтня 2018 року о 16 годині  в конференц-залі Національної бібліотеки України  імені Ярослава Мудрого (вул. Набережно-Хрещатицька, 1) у рамках клубу «Бібліотека і Місто» відбудеться презентація книги українського архітектора-реставратора Ірини Малакової «Тысяча лет от предков до потомков».

Книга Ірини Малакової розповідає про історію її роду, а також про людей, котрі перетиналися з його представниками протягом кількох століть.  Родовід автора викладається на тлі історичних подій того часу. Особисті спомини Ірини Малакової, а також її родичів, доповнюють численні документи і фотографії з колекції кількох сімей, бібліотечні та архівні матеріали. Інформація, знайдена в Інтернеті, відкрила невідомі сторінки долі рідних та близьких, про кого не було відомо через політичні обставини в країні до 1991 року.

 На думку автора, ці мемуари підштовхнуть ще кого-небудь на пошук інформації про достойних людей зі споріднених сімей минулих поколінь і буде що передати нащадкам про предків далеких і близьких.

Видання розраховане на любителів історії, а також широке коло  читачів мемуарної літератури.

Про автора.

Ірина Магомедівна Малакова, архітектор, член Національної спілки архітекторів України, народилася 30 квітня 1936 р. у Києві, в інтелігентній родині з давнім українським корінням. Навчалася в київській школі № 138, фахову освіту здобула в Київському будівельному технікумі та Київському інженерно-будівельному інституті (нині – КНУБА). Працювала архітектором у науково-дослідних і проектних інститутах: «Діпромісто», «КиївЗНДІЕП», «Південдіпротрубопровід». Автор проектів багатоповерхових житлових та адміністративних будинків у Києві та інших містах.

У 1972–2008 рр. працювала в інституті «Укрпроектреставрація». Автор проектів реставрації понад 50 пам'яток архітектури Києва та інших місць України. 

Запрошуємо до участі всіх охочих.

Вхід вільний.

 

 Телефон для довідок

 485-17-95