Вівторок, 23 жовтня 2018

Новини і події

Режим роботи

Понеділок - п'ятниця
з 09:00 до 20:00;
субота, неділя -
з 10:00 до 18:00.
Четверта п'ятниця
кожного місяця –
санітарний день
(бібліотека не обслуговує користувачів).

Прес-анонс

 

НАЦІОНАЛЬНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ ІМЕНІ ЯРОСЛАВА МУДРОГО

 

Засідання клубу «Бібліотека і Місто»

Презентація книги Валерія Дружбинського

«Писатели шутят …». – Київ : Саміт-книга, 2018.

 

image

18 жовтня 2018 року о 16 годині  в конференц-залі Національної бібліотеки України  імені Ярослава Мудрого (вул. Набережно-Хрещатицька, 1) у рамках клубу «Бібліотека і Місто» відбудеться презентація книги «Писатели шутят …» Валерія Дружбинського, українського журналіста, публіциста, письменника, кінокритика.

Вже маючи ім’я в журналістиці (робота у газетах «Комсомольская правда»,

image

 «Известия», «Советская культура»), В. Дружбинський пов’язав життя з Україною. Більшу частину своїх 50-ти журналістських років він віддав українським читачам, довіряючи їм свої думки і переживання.

У виданні «Писатели шутят …» автор викладає жарти, афоризми, смішні історії, тости, що належать відомим письменникам і поетам, з якими  йому довелося безпосередньо спілкуватися.

Протягом майже 60-ти років Валерій Дружбинський веде записники, де щовечора занотовує історії, літературні та журналістські байки, епіграми, анекдоти, смішні вирази… Перебуваючи 3 роки на посаді особистого секретаря відомого письменника Костянтина Паустовського, йому пощастило бути знайомим з багатьма письменниками і поетами, які дружили з ним або вважали його своїм Учителем. 

В презентованій книзі згадано більше як 40 імен відомих літераторів, серед них такі українські письменники як Остап Вишня, Максим Рильський, Юрій Смолич, Олесь Гончар, Юрій Шанін.

 

Запрошуємо до участі всіх охочих.

Вхід вільний.

 

Контактний телефон

485-17-95